O nás

Jsme

Jsme profesionální tým se zkušenostmi s revenue managementem a hotelovým provozem obecně z různých hotelových skupin/řetězců pod celé Evropě.

Členové našeho týmu působili na manažerských pozicích významných hotelových řetězců a zasadili se o zlepšení výsledků a zvýšení zisků na mnoha významných trzích.

Jarka Šnejdarová

Generální ředitel a zakladatel

Jarka je výkonná manažerka a zakladatelka společnosti Hotels Mangement. Je obchodně orientovaná a plní roli odborného i strategického vedení.

Nadšeně podporuje a sama implementuje nejnovější inovační trendy a přináší nové nápady. Podílela se na financování několika úspěšných start-upů. Její specializací je Business development, výkonnostní marketing – vytváření integrovaných online řešení se zaměřením na generování prodeje.

 

Laura Almeida Corbacho pochází ze Španělska, vystudovala bakalářský obor Obchodní administrativa a management a v posledních letech získala důležité dovednosti a znalosti potřebné pro práci v pohostinství.

Na základě prvních pracovních zkušeností z recepcí a rezervačních oddělení hotelových řetězců se Laura nyní zaměřuje na svůj rozvoj v oblasti Revenue Managementu a v současné době podporuje naši společnost svou každodenní prací.

Laura Almeida

Spoluzakladatel a specialista na příjmy
WhatsApp Image 2022-05-23 at 10.51.48 AM

Romana Pavelková

Vedoucí oddělení komunikace a marketingu

Romana je odbornice na komunikaci s více než desetiletou praxí v soukromém sektoru. Zkušená vedoucí týmu se schopností motivovat lidi.

Romana je velmi svědomitá a angažovaná, má velmi silné schopnosti v oblasti řízení projektů, které rozvinula při vedení kampaní napříč všemi prvky marketingového mixu.

Specializace: kampaně, marketingová strategie, marketingové plánování, reklama, online marketing, řízení značky a interní komunikace.

O stránkách

Urban Logistics s.r.o.

Truhlářská 2463/16

301 00 Plzeň

IČO: 27979971

Tel: +420 608 710 827

info@hotelsrevenue.cz

© Všechna práva vyhrazena Hotels Revenue 2022